top of page
Adsız tasarım (31).png

Website Development

Websites tailored to your needs  we are developing.  

We ensure the integrated operation of all our management systems with the websites we have developed that are mobile compatible.

By ensuring the integrated operation of your CRM system and your website, we ensure that all customer information you acquire is transferred to the customer relationship management system and managed.

1220_edited.png

Sizin için "Düşünüyoruz, Çözüyoruz"

Trend Tasarımlar

Bir web sitesinin kalitesini belirleyen en önemli unsur tasarımda kullanılan görseller, web sitesinde kullanılan renklerin uyumu ve kurumsal kimlik ile uyumdur. 

Tasarım ekibimiz sizlerin kurumsal kimliğine en uygun tasarımları dizayn eder ve ayrı bir ajans ile çalışmak gibi bir zorunluluk yaşamazsınız.

Responsive Tasarım (Mobil Uyumlu)

Günümüzde hızla artan akıllı telefon kullanımı ile artık site trafiklerinin büyük bölümü mobilden gelmektedir.

Web sitelerinin akıllı telefonlarda telefon kullanımına özel dizayn edilmesi sitenizin kullanıcı dostu olmasını sağlar ve ziyaretçi sayınız artar.

Tam Genişlik Kullanımı

Farklı ekran boyutlarına göre web siteleri farklı görünümler alabilmektedir. Bu durumlar için web sitesinin tasarım esnekliğine sahip olması gerekir. 

Ekranınızı daraltıp genişlettiğinizde sitenizdeki görseller de ekran boyutuna göre daralıp genişlemeli ve estetik bir site için tam genişliği kullanmalısınız.

Animasyonlar 

Web sitesini hareketli gösteren ve dikkat çekmek istediğiniz noktalarda kullanacağınız animasyonlar ile kullanıcıları hedeflediğiniz noktalara odaklarsınız.

Hareketli yazılar, kayarak gelen görseller, yavaşça beliren butonlar gibi...

SEO - Arama Motorlarında Bulunun

Arama motorlarında Google, Yandex gibi ön sıralarda çıkmak için gerekli olan SEO ilkelerini barındıran siteler dizayn ediyor, sitenizin ziyaretçiler tarafından bulunmasını kolaylaştırıyoruz.

Sürekli olarak performans analizleri yaparak aksiyonlar alıyoruz.

dynamics_edited_edited.png

Entegrasyon Kabiliyeti

Web sitenizi ve CRM sisteminizi entegre ediyor ziyaretçilerinizden fırsatlar yaratmanızı sağlıyoruz. 

Tekrar tekrar veri girişi yapmanıza gerek kalmadan etkin bir müşteri ilişkileri yönetimi gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Kullanıcılara Özel Alanlar

Web sitenizde kullanıcıların üyelik yaparak erişebilecekleri sayfalar dizayn ediyoruz. Böylelikle sitenize üye olan ziyaretçileriniz ile özel verilerinizi ve içeriklerinizi paylaşmanızı sağlıyoruz.

Uygun Maliyet 

Web sitesine yüksek maliyetler ödemeyin. Aylık kiralama modeli ile çok uygun fiyatlar ile sitenizi sürekli olarak güncel ve değişen tasarım anlayışlarına uygun tutun.

Hızlı Destek ve Geliştirmeler

Tercih edeceğiniz hizmet paketlerine göre anında destek veriyor ve geliştirme taleplerinizi hızla yayına alıyoruz. Hızımıza siz de şaşıracaksınız...

Dinamik Öğeler ve Veri Tabanı

Oluşturduğumuz dinamik yapılar sayesinde admin panelinden kendi web sitenizin sayfalarını kendiniz güncelleyebilirsiniz.

Ürünler, kategoriler, çalışanlar, etkinlikler ve daha bir çok içerik bu sayede sizin tarafınızdan yönetilebilir ve sürekli olarak güncelliğini koruyabilir.

Corporate Sense (3).png

Referanslarımızdan Bazılarına Göz Atın

Paketler

Web Sitesi Paketleri
bottom of page