Web Sitesi Geliştirme

İhtiyaçlarınıza özel web siteleri geliştiriyoruz. 

Mobil uyumlu geliştirdiğimiz web siteleri ile tüm yönetim sistemlerimizin entegre çalışmasını sağlıyoruz.

CRM sistemi ve web sitenizin entegre çalışmasını sağlayarak edindiğiniz müşterilerim tüm bilgilerinin müşteri ilişkileri yönetim sistemine aktarılmasını ve yönetilmesini sağlıyoruz.

Mobil ve Masaüstü Uyumlu

Masaüstü ve mobil uyumlu web siteleri

CRM - SCM sistemleri ile entegrasyonu sağlıyoruz

SEO optimizasyonları ile arama motorlarında bulunabilir olmanızı sağlıyoruz

değişim yönetimi imac.png
macbook çerçeve.png
Ekran Resmi 2020-09-03 12.13.33.png

ISRS'2020 International Steel Rolling Symposium 2020

Uluslararası Hadde Sempozyumu'nun web sitesi online delege-ziyaretçi kaydı, sempozyum için bildiri gönderme özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odasının Etkinlik ve Eğitim Merkezi'nin yönetim sistemleri ile de entegre olan web sitesi üzerinden yapılan tüm kayıtlar CRM ve etkinlik yönetim sistemlerine otomatik olarak kaydolmaktadır. 

METEM Web Sitesi

METEM, Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası Etkinlik Merkezi web sitesi uluslararası etkinliklerin ve mesleki eğitimlerin verildiği bir web sitesi uygulamasıdır. METEM web sitesi, tüm etkinliklere üyelik yapılarak kayıt yapıldığı gibi meslek üyelerinin eğitimlerden haberdar olmalarını sağlayan portal uygulamalarını da barındırmaktadır.

macbook çerçeve.png
macbook çerçeve.png
Ekran Resmi 2021-03-01 23.10.44.png

ISS'2021 International Steel Rolling Symposium 2020

Uluslararası Çelik Sempozyumu'nun web sitesi online delege-ziyaretçi kaydı, sempozyum için bildiri gönderme özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odasının Etkinlik ve Eğitim Merkezi'nin yönetim sistemleri ile de entegre olan web sitesi üzerinden yapılan tüm kayıtlar CRM ve etkinlik yönetim sistemlerine otomatik olarak kaydolmaktadır. 

Timeless Atölye Web Sitesi

Ahşap boyama ve mobilya yenileme ürünlerinin e-ticaret sitesidir. Blog, üyelik uygulamaları, sipariş ve iade yönetim sistemleri, otomatik mailing ile sepette bırakılan ürün hatırlatmaları içermektedir.

macbook çerçeve.png
macbook çerçeve.png
Ekran Resmi 2021-06-18 14.12.26.png

Özen Metal Web Sitesi

Alüminyum sektöründe 40 yıldır hizmet veren Özen Metal 'in web sitesi Corporate Sense tarafından yenilenmiştir. Firmanın aynı zamanda logo tasarımı ve 40. yıl logosu da Corporate Sense tarafından dizayn edilmiştir.