Quality Sense - Kalite Yönetim Sistemi

Quality Sense Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001 gibi kalite standartlarının işletilmesini kolaylaştıran ve yönetimini sağlayan uygulamalardır.

Quality Sense ile tüm dokümantasyonlarınızı bulut ortamında kayıt altına alırken tüm diğer uygulamalarınız ile entegre çalışmasını sağlarsınız. 

Özellikle kalite yönetim sistemlerinin büyük çoğunluğu en şirketlerin diğer yazılımları ile entegre olmaması sebebi ile sadece denetim dönemlerinde kullanılan sistemler olmaktan öteye gidememektedir. Quality Sense içerisinde barındırdığı tüm sistemler ile entegre çalışır ve etkinliği diğer sistemlere göre çok daha fazladır.

Entegre Süreç Yönetimi

Prosedür ve talimatlarınızı süreçlerinizi yönettiğiniz uygulamaların üstüne yerleştirerek ekibinizin prosedür ve talimatlara uyum performansını artırın.

MS Power Apps & MS Flow ürünleri ile otomatik iş akışları ile bir çok işi kişiden bağımsız hale getirin ve hataların önüne geçin.

Raci Matrisleri ile Görev ve Sorumlulukları İlgililere Dağıtın

Tüm personelinizin tanımlanan görev ve sorumluluklarını kendi ekranlarında görmelerini sağlayın.

Tüm süreçlere ait RACI matrisleri oluşturarak süreçlerde sorumluları, karar vericileri, kontrol edenleri ve bilgilendirilecek olanları tanımlayın ve süreçlerin tanımlanan şekilde işlemesini sisteme bırakın.

 

Müşteri Şikayetlerini Kayıt Altına Alın

Müşteri şikayetlerini anında kayıt altına alın. Mobil özelliği sayesinde şikayet kayıtlarına videolar, fotoğraflar veya diğer belgeleri ekleyerek şikayetlerin kalite birimleri tarafından kolaylıkla incelenmesine ve hızlı karar verilmesini sağlayın.

Tüm yazışmalarınızı şikayet özelinde görüntüleyin ve şikayet konsunda müşterinin etkin şekilde bilgilendirilip bilgilendirilmediğini takip edin.

Müşterilerinizi otomatik olarak şikayetleri konusunda bilgilendiren mailler gönderin.

Denetimlerinizi Kayıt Altına Alın ve DÖF'leri Yönetin

Denetim planları oluşturun, tüm uygunsuzluklarınızı kayıt altına alın. Müşteri şikayetleri ve diğer tüm uygunsuzluklarınızı raporlayın. 

Kalite performans göstergelerini görselleştirin ve yönetim gözden geçirme toplantıları için hazırlık süreçlerinizi minimuma indirin. 

Yönetiminizin tüm göstergelerden anında haberdar olasını sağlayın ve şirketinize dinamizm katın.

 

Quality Sense

Sayın İlgili,

Aşağıda detayları verilen doküman revize edilmiştir. Lütfen aşağıdaki linkten ilgili dokümanı gözden geçiriniz.

Prosedür: P21.Satış

E-mail ile Tüm Revizyonlardan Haberdar Olun

İlgili departmanların değişen süreçler ve prosedürlerden anında haberdar olmasını sağlayın.

Süreçlerin belirlediğiniz aşamalarında otomatik e-mail ile bilgilendirmeler oluşturabilir böylelikle haberdar olmak istediğiniz tüm aşamaları sistem sizin için bilgilendiriyor olur. 

Quality Sense 'in Avantajları Nelerdir?

 • Talepleri bütçe ile ilişkilendirebilir onay süreçlerini çalıştırarak onaysız satınalmaların önüne geçersiniz. Suistimal ihtimalini ortadan kaldırısınız

 • Onaylı tedarikçilerinizi belirlerken tüm değerlendirmelerin yapılıp yapılmadığını izleyebilir hatalı satınalmaların önüne geçersiniz.

 • Tedarikçilerinizin performansını ölçer kalite, fiyat, hizmet konularında iyileşmelerini sağlarsınız.

 • Tedarikçi portali kurarak tedarikçilerinizi online ihalelere sokarak maliyetlerinizi düşürürsünüz. 

 • Rekabeti arttırırken tedarikçi ilişkilerini bozmamış olursunuz.

 • Şeffaf ve hesap verebilir hale gelirsiniz,

 • Satınalma kriterlerini tanımladığınızdan satınalma ekibiniz bu kriterlerin dışına çıkan satınalma işlemlerini gerçekleştiremez ve kurumsallığınızı garanti altına almış olursunuz.

 • Tedarikçi portalı ile iş yükünüzü tedarikçilere taşımız olur taleplerin peşinden koşmak zorunda kalmadan Tedarik Zinciri Sürecini etkin şekilde yönetmeye başlarsınız.

"Her şikayet müşteriye verdiğiniz hizmeti ne kadar başarılı sunduğunuzu gösterme fırsatıdır. Bu anlayış ile şikayetleri ele alış hızımızı artırmak için önce ölçülebilir hale getirmemiz gerekiyordu. Quality Sense ile müşteri şikayetlerini anlık olarak sahadaki satış yöneticisi arkadaşlarımızın cep telefonlarından oluşturmalarını sağladık. Tüm şikayetlerin oluşturulduğu andan cevaplandığı ana kadar tamamını kayıt altında ve mobil cihazlarımızdan yönetilebilecek durumda. Bu da şirketimizin dinamik yapısını kuvvetlendiriyor"

Candan KARABAĞLI

Altek Metal Sanayi ve Tic. A.Ş.

CEO

Kalite Yönetim Sistemi Danışmanlığı

Tedarik Zinciri Yönetimi Sistemi Danışmanlığı kapsamında;

 • Stratejik tedarik zinciri ağı planlama

 • Operasyonel Planlama, Bütçeleme

 • Talep Yönetimi & Fiyatlama

 • Otif Nedir?

 • Tedarikçi performansı nasıl ölçülür?

konularında eğitimler verilmekte ve şirketler için tedarik zinciri yönetimi sistemi kurulması sağlanmaktadır.

 

 

Danışmanlık Adam Gün:

$450

Entegrasyon

Paketi

Quality + Sales + Supply Sense

Supply-Sense, Web tabanlı tüm ERP, CRM sistemleri ile entegre edilebilir.

Ayrıca Supply-Sense,  Sales-Sense ve Hedge-Sense ile de entegre edilebilir ve bu sayede satış veya satınalma tarafındaki kontratlarınızla eşleştirilebilir ve izlenebilir hale getirilebilir. 

Quality Sense + Sales Sense + Supply Sense

$17.500

Quality Sense

Kullanıcı Lisans Bedeli

Supply-Sense, lisans kiralama modeli ile kiralanabilmekte ve kişi başına aylık sadece $ 8,5 maliyete sahiptir.

 

Firmanızda kullanmak istediğiniz farklı yetkilere sahip rollere göre artış gösterebilecek kullanıcı sayısı dışında tek 1 adet lisans ile sistemin kullanıması mümkündür.

Kişi Başı Lisans Aylık Kiralama Bedeli:

$8,5 

Quality Sense & Müşteri Portali

Tedarikçi portali ile taleplerinizin anınada onaylı tedarikçilerinize gönderilmesi sağlanır. Onaylı tedarikçileriniz sisteminize girerek tekliflerini iletir ve tekliflerinin kaçıncı sırada olduğunu görür. 

Rekabet ortamını şeffaf bir şekilde yönetebileceğiniz online ihale sistemi ile her satınalma işleminde en iyi fiyatı alırsınız.

Müşteri Portali (Sınırsız Kullanıcı)

$18.500

Quality Sense

Mobil Uygulaması ve İş Zekası 

Supply Sense Tedarik Zinciri Yönetimi Sistemi ve İş Zekası Raporlarına sahip olmak için tek seferlik ödeyeceğiniz bu bedel ile sisteminiz 2 hafta içerisinde kullanıma hazır hale getirilecektir.

Supply Sense iki uygulamadan oluşmaktadır. Mobil uygulamaları da bulunan bu iki üründe işlemlerinizi anlık olarak gerçekleştirebileceğiniz sisteminiz ve iş zekası raporlarına erişebileceğiniz ayrı bir uygulamaya birden sahip olacaksınız.

Supply Sense ve İş Zekası Kurulumu:

$6.500

Entegrasyon

Paketi

Quality + Sales + Supply Sense

Supply-Sense, Web tabanlı tüm ERP, CRM sistemleri ile entegre edilebilir.

Ayrıca Supply-Sense,  Sales-Sense ve Hedge-Sense ile de entegre edilebilir ve bu sayede satış veya satınalma tarafındaki kontratlarınızla eşleştirilebilir ve izlenebilir hale getirilebilir. 

Quality Sense + Sales Sense + Supply Sense + Portal

$27.500

İletişim

Çifte Havuzlar Mah. Eski Londra Asfaltı Cad. Kuluçka Merkezi A1 Blok No: 151 /1C İç Kapı No:1B20 ESENLER /İSTANBUL, TÜRKİYE

Yıldız Teknik Üniversitesi TeknoPark

 • Siyah Facebook Simge
 • Siyah LinkedIn Simge
 • Black Instagram Icon
 • Black YouTube Icon
Corporate Sense kare beyaz arka plan.png
supply sense seffaf siyah.png
quality sense seffaf.png
Sales sense.png
trade sense logo son seffaf.png
production sense seffaf.png
gamification logo.png

© 2018 by Corporate Sense Yazılım ve Danışmanlık A.Ş.

 • Siyah Facebook Simge
 • Siyah LinkedIn Simge
 • Black Instagram Icon
 • Black YouTube Icon