Entegrasyon Kabiliyetleri

ERP Programları ile Entegrasyon

Corporate Sense, Microsoft Dynamics sistemi üzerine kurulmuş uygulamardan oluşmaktadır ve herhangi bir ERP, MRP, CRM sistemi ile entegre edilebilir. Özellikle yaygın olarak kullanılan SAP, Oracle, Logo gibi ERP programları ile kolaylıkla veri alışverişi sağlanabilen yapısı ile mevcut sistemlerinizden vazgeçmiş olmazsınız.

Microsoft'un Tüm Ürünleri ile Entegre Çalışma Özelliği

Özellikle Outlook, Excel, Word gibi Microsoft programları günlük hayatımızda vazgeçilmez programlardan bazılarıdır. Corporate Sense'in uygulamaları Microsoft Dynamics üzerinde çalıştığından tüm Office uygulamaları ve Microsoft'un tüm ürünleri ile entegre çalışmaktadır. Bu da kullanım kolaylığı gibi programa alışma konusunda zaman kaybı yaşanmasını önler.

 

Outlook içerisinden sistemin tüm menülerine erişilebilir olması sayesinde ayrıca bir uygulama açma gereği duymadan tüm işlerinizi Outlook içerisinde yapmanıza olanak sağlar. 

Excel formatında oluşturduğunuz dataların içeri kolayca atılabilmesi sayesinde Corporate Sense uygulamalarını kullanmadan önce tutmuş olduğunuz kayıtlarınızı rahatlıkla sisteme taşıyabilir ve geçmiş kayıtlar için excel dosyalarınıza dönmek zorunda kalmazsınız. Excele aktar özelliği ile verilerinizi dışarı aktarabilir pivot tablolar oluşturup esnek raporlar hazırlayabilirsiniz.

Word dosyalarında tasarlayacağınız her türlü dokümanı Corporate Sense uygulama şablonlarına alabilir, matbu formlar oluşturabilir, çıktılar alabilirsiniz.

Sosyal Medya Entegrasyonu

Corporate Sense, Dynamics CRM linkedin entegrasyonu ile müşteri adaylarınızı tek tuşla sisteminize atarken müşterilerinizin ilgili kişilerinin firma kayıtlarını da otomatik olarak yapmaktadır. Bu da sistem içerisinde müşteri kayıtları oluşturmak için zaman kaybetmenizi engellerken, insan kaynakları tarafında kendi veri tabanınızı da oluşturmanıza yardımcı olur.

 

Linkedin profillerinden tüm yetkinlikleri ve geçmiş çalışma deneyimlerini otomatik olarak çekmenizi sağlayan entegrasyon kabiliyeti ile oluşturduğunuz aday havuzunuzdan adayları özelliklerine göre süzme ve değerlendirme olacağı sağlar. 

Facebook ve Twitter hesaplarınız ile sistemizi entegre edebilir, buradan gelen istek ve yazışmalardan fırsat kayıtları oluşturabilir entegre bir pazarlama, satış ve sosyal medya entegrasyonu sağlayabilirsiniz.

Sosyal Öngörüler ile sosyal medya verilerini doğrudan Dynamics 365 panolarına ve varlık formlarına getirirsiniz. Yönetici olarak, Social Engagement bağlantısını yapılandırırsınız ve varlık formlarıyla sistem panolarına Sosyal Öngörüler denetimlerini eklersiniz. Hangi sosyal verileri görmek istediğinizi ve bu verilerin hangi biçimde size sunulmasını istediğinizi belirtmek için Sosyal Öngörüler denetimlerini kullanırsınız. Sosyal Öngörüler denetimleri kurulumunu yaparken bir arama konusu veya arama konusu kategorisi ve görseller seçersiniz. Arama konusundan veya kategoriden sonra görselleri seçin. Bir grafik veya çizelge ya da verilerin başka türlü bir görsel sunumu olabilir. Pek çok ilgi çekici, kullanışlı ve kolay izlenen bilgiler bulabilirsiniz.

Dynamics 365 içerisinde, Dynamics 365'i Social Engagement'a bağlayarak güçlü sosyal öngörüler elde edebilirsiniz. Social Engagement, sosyal medyayı satış ekibinizin, müşteri hizmetleri aracınızın ve kuruluşunuzdaki herkesin parmak uçlarına getiriyor. Bu kolay anlaşılır arabirim öğeleri öngörüler sağlar ve müşterilerinizin veya müşteri adaylarınızın ürünleriniz, markalarınız ve hizmetleriniz hakkında söylediklerini anlamanıza yardımcı olur. Sosyal medyada ürünleriniz veya hizmetleriniz hakkında bahsedilen sorunları veya övgüleri belirleyin.

Whatsapp entegrasyonu sayesinde şirketinizin WhatsApp hesaplarını oluşturabilir, bu hesaplar üzerinden müşterilerinizin taleplerini sisteme aktarabilir ve müşterilerinizin iletişim tercihlerine ayakuydurabilen bir yapıya hızla dönüşebilirsiniz.

Daha fazlasını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

İletişim

Çifte Havuzlar Mah. Eski Londra Asfaltı Cad. Kuluçka Merkezi A1 Blok No: 151 /1C İç Kapı No:1B20 ESENLER /İSTANBUL, TÜRKİYE

Yıldız Teknik Üniversitesi TeknoPark

  • Siyah Facebook Simge
  • Siyah LinkedIn Simge
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
Corporate Sense kare beyaz arka plan.png
supply sense seffaf siyah.png
quality sense seffaf.png
Sales sense.png
trade sense logo son seffaf.png
production sense seffaf.png
gamification logo.png

© 2018 by Corporate Sense Yazılım ve Danışmanlık A.Ş.

  • Siyah Facebook Simge
  • Siyah LinkedIn Simge
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon