top of page
bütçe_yönetimi_tablet_siyah_beyaz.png

Bütçe  Yönetimi

Şirketlerin sürdürülebilirliklerini sağlamalarının en önemli faktörlerinden biri finansal bir disipline sahip olmalarından geçmektedir. Finasal sürdürülebilirlik için firmanın stratejik hedeflerine paralel etkin bir bütçesinin olmasının dışında bu bütçenin etkin şekilde takip edilmesi de çok kritiktir. 

Corporate Sense bütçe yönetimi yazılımları ile entegre bir şekilde hazırladığınız stratejik planlarla entegre bütçeler hazırlayabilir ve etkin bir şekilde bütçenizin takibini yapabilirsiniz. 

Farklı Senaryolar için Farklı Bütçeler Oluşturun

Birden fazla bütçeyi aynı anda farklı senaryolar için hazırlayabilir, gerçekleşmeleri farklı bütçe raporları üzerinden takip edebilirsiniz. Bütçenizin altına kalan kalemleri için bütçenin sorumlusu olan takım yöneticilerine aksiyonlar atayabilir, bu aksiyonların gerçekleşip gerçekleşmediğini sistemin sizi uyaracağı mekanizmaları sayesinde etkin bir şekilde takip edebilirsiniz.

bütçe gider yönetimi.png
Adsız tasarım (12).png

Gelir ve Gider Bütçelerinizi Takip Edin

 

Hem gelir hem de gider bütçeleri hazırlayabilir bütçenin her iki yönünü etkin şekilde takip edebilirsiniz. Mevcut muhasebe sistemlerinizde yer alan hesap detaylarınızda hiç bir değişiklik yapmadan Corporate Sense uygulamaları içerisine tanımlayabilir, excelden veri aktarma sayesinde excelde oluşturacağınız bütçe verilerini tek seferde sistemin içine atabilirsiniz. 

excel.png
Excel'e Aktar
Excel'den Al

Entegrasyon Kabiliyeti ile Gerçekleşme Verilerinizi Otomatik Alın

Yine mevcut muhasebe sisteminizden entegre bir şekilde verilerin alınması sayesinde gerçekleşmelerin raporlanmasını sağlayabilirsiniz. 

Tüm pazarlama planları, satış aktiviteleri, stratejik planlar, risk yönetimi aksiyonları, bakım onarım faaliyetleri ile bütçeniz arasında ilişkiler kurabilir. Onay talep ve onay mekanizmalarını Corporate Sense bütçe yönetim sistemi içerisinde kurabilir bütçeleme süreçlerini yönetebilirsiniz. 

whatsapp.png
Logo-Microsoft-Dynamics.png
linkedin.jpg
yeni_LOGO_logosu_1.jpg
fb-logo.png
sap-turuncu.jpg
word.png
514+Aq3n+-L kopya.png
office 365.jpeg_edited.png
Adsız tasarım (11).png

İş Zekası Raporlama Sistemi

Bütçe ve gerçekleşmelerinizi size en uygun gelen formatta tamamen kişiselleştirilebilir şekilde dizayn ediyoruz. Böylece siz nasıl görmek istiyorsanız raporlarınız da o şekilde her an güncel olarak takibinizde oluyor.

Tanımlayın

Ads%C4%B1z%20tasar%C4%B1m%20(10)_edited.

Onaylayın

Ads%C4%B1z%20tasar%C4%B1m%20(13)_edited.

Takip Edin

Ads%C4%B1z%20tasar%C4%B1m%20(9)_edited.p
bottom of page