Bütçe

Yönetimi

Şirketlerin sürdürülebilirliklerini sağlamalarının en önemli faktörlerinden biri finansal bir disipline sahip olmalarından geçmektedir. Finasal sürdürülebilirlik için firmanın stratejik hedeflerine paralel etkin bir bütçesinin olmasının dışında bu bütçenin etkin şekilde takip edilmesi de çok kritiktir. 

Corporate Sense bütçe yönetimi yazılımları ile entegre bir şekilde hazırladığınız stratejik planlarla entegre bütçeler hazırlayabilir ve etkin bir şekilde bütçenizin takibini yapabilirsiniz. 

Birden fazla bütçeyi aynı anda farklı senaryolar için hazırlayabilir, gerçekleşmeleri farklı bütçe raporları üzerinden takip edebilirsiniz. Bütçenizin altına kalan kalemleri için bütçenin sorumlusu olan takım yöneticilerine aksiyonlar atayabilir, bu aksiyonların gerçekleşip gerçekleşmediğini sistemin sizi uyaracağı mekanizmaları sayesinde etkin bir şekilde takip edebilirsiniz.

Hem gelir hem de gider bütçeleri hazırlayabilir bütçenin her iki yönünü etkin şekilde takip edebilirsiniz. Mevcut muhasebe sistemlerinizde yer alan hesap detaylarınızda hiç bir değişiklik yapmadan Corporate Sense uygulamaları içerisine tanımlayabilir, excelden veri aktarma sayesinde excelde oluşturacağınız bütçe verilerini tek seferde sistemin içine atabilirsiniz. 

Yine mevcut muhasebe sisteminizden entegre bir şekilde verilerin alınması sayesinde gerçekleşmelerin raporlanmasını sağlayabilirsiniz. 

Tüm pazarlama planları, satış aktiviteleri, stratejik planlar, risk yönetimi aksiyonları, bakım onarım faaliyetleri ile bütçeniz arasında ilişkiler kurabilir. Onay talep ve onay mekanizmalarını Corporate Sense bütçe yönetim sistemi içerisinde kurabilir bütçeleme süreçlerini yönetebilirsiniz. 

İletişim

Çifte Havuzlar Mah. Eski Londra Asfaltı Cad. Kuluçka Merkezi A1 Blok No: 151 /1C İç Kapı No:1B20 ESENLER /İSTANBUL, TÜRKİYE

Yıldız Teknik Üniversitesi TeknoPark

  • Siyah Facebook Simge
  • Siyah LinkedIn Simge
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
Corporate Sense kare beyaz arka plan.png
supply sense seffaf siyah.png
quality sense seffaf.png
Sales sense.png
trade sense logo son seffaf.png
production sense seffaf.png
gamification logo.png

© 2018 by Corporate Sense Yazılım ve Danışmanlık A.Ş.

  • Siyah Facebook Simge
  • Siyah LinkedIn Simge
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon