top of page
top_meetingroom-bookings2_edited_edited_
mert demirci-seffaf yemiz.png
we solve.
we think.

"Corporate Sense‘de yönetmekte zorlandığınız süreçleriniz hakkında düşünür,

dijital yetkinliklerimizi 

kullanarak çözeriz."

Mert Demirci

Genel Müdür / Kurucu Ortak

About

Hakkımızda

Corporate Sense Yazılım ve Danışmanlık A.Ş., kurumsallaşma hedefindeki firmaların yönetsel süreçlerinin kurumsallaştırılması, firmalara "best practice" uygulamalarının kazandırılması ve şirketlerin genellikle outsource ettikleri yazılım geliştirme, dijital süreçlerin tasarımı, kurumsal iletişim, pazarlama yönetimi, stratejik planlama ve kurumsal gelişim ihtiyaçlarının tümünü şirket stratejik hedefleri, şirket kültürü ve kurumsal kimliği ile bütünlük arz edecek şekilde planlanması ve yönetilmesi konusunda destek vermektedir. 

Microsoft Dynamics 365 CRM tabanlı Corporate Sense uygulamaları ile geliştirilmiş yazılım uygulamaları sayesinde kurumsallaşma yolundaki şirketlerin tüm yönetsel faaliyetlerini uluslarası standartlarda en iyi uygulama örneklerini kurumlara uyarlayarak yönetimlerin etkinlik ve verimliliğini artırıyoruz.

Bunlara ek olarak mobil uygulama geliştirme, RPA uygulamaları, web siteleri ve müşteri-tedarikçi-üye portalları geliştirme hizmetleri vermekteyiz.

hedge imac.png

DANIŞMANLIK

Global markaların sahip oldukları kurumsal yapıyı şirketinizde uygular ve sonuç alır hale getirelim

SCM

STRATEGIC CORPORATE MANAGEMENT

Microsoft Dynamics CRM üzerinde geliştirdiğimiz Corporate-Sense uygulamaları ile kurumsallaşma yolculuğunuzu dijitalleştirin

bottom of page