Supply Sense - Tedarik Zinciri Yönetimi

Tedarik zincirleri boyunca malzemelerin ve bilgilerin tedarikçiler ve müşterileri arasında karşılıklı akışının etkin ve doğru şekilde sağlanmasına yönelik tüm yönetsel görevler, Supply-Sense Tedarik Zinciri Yönetimini oluşturmaktadır. Bu kapsamda tüm tedarik zinciri operasyonlarının tasarımı, planlaması, işletilmesi, kontrolü ve izlenmesi Supply-Sense Tedarik Zinciri Yönetimi Sistemi ile yönetilebilir hale gelir.

Talep ve Satınalma Yönetimi 

Onaylı tedarikçi yönetimi sistemi, tedarikçi performansı değerlendirme, OTIF takibi, talep ve tekliflerin kayıt altına alınması, tedarikçi ilişkileri yönetimi kapsamında tedarikçilerdeki ilgili kişi ve rollerin belirlenmesi, tedarikçi ilişkileri yönetimi Supply Sense ile sağlanırken kurum hafızası oluşturulur.

Portal & Online İhale

Tedarikçi portali ile tedarikçileriniz ile entegre olun. Talepleriniz anında onaylı tedarikçilerinize ulaşsın. Zamandan ve iş gücünden tasarruf edin.

Online İhaleler oluşturun ve tedarikçilerinizin rekabet gücünü zorlayın. En fiyatı aldığınızdan emin olun. Suistimal olasılığını ortadan kaldırın. 

 

Supply Sense

satınalma@corporate-sense.com

Sayın İlgili,

Aşağıda detayları verilen satınalma siparişi gecikmiştir. 

Talep: Hammadde

Miktar: 10 ton

E-mail ile Tüm İşlemlerden Anında Haberdar Olun

Tüm departmanların taleplerinden e-mail ile bilgilendirme sistemleri ile haberdar olun. Talepler oluştuğunda, onaylandığında, teklifler toplandığında ve satınalma işlemi gerçekleştiği her an sistem tarafından bilgilendirilebilirsiniz. Geciken siparişlerle sistem sizi bilgilendirdiği gibi tedarikçilere de uyarı mailleri gönderebilmektedir.

Supply-Sense 'in Avantajları Nelerdir?

 • Talepleri bütçe ile ilişkilendirebilir onay süreçlerini çalıştırarak onaysız satınalmaların önüne geçersiniz. Suistimal ihtimalini ortadan kaldırısınız

 • Onaylı tedarikçilerinizi belirlerken tüm değerlendirmelerin yapılıp yapılmadığını izleyebilir hatalı satınalmaların önüne geçersiniz.

 • Tedarikçilerinizin performansını ölçer kalite, fiyat, hizmet konularında iyileşmelerini sağlarsınız.

 • Tedarikçi portali kurarak tedarikçilerinizi online ihalelere sokarak maliyetlerinizi düşürürsünüz. 

 • Rekabeti arttırırken tedarikçi ilişkilerini bozmamış olursunuz.

 • Şeffaf ve hesap verebilir hale gelirsiniz,

 • Satınalma kriterlerini tanımladığınızdan satınalma ekibiniz bu kriterlerin dışına çıkan satınalma işlemlerini gerçekleştiremez ve kurumsallığınızı garanti altına almış olursunuz.

 • Tedarikçi portalı ile iş yükünüzü tedarikçilere taşımız olur taleplerin peşinden koşmak zorunda kalmadan Tedarik Zinciri Sürecini etkin şekilde yönetmeye başlarsınız.

"Altek Metal'de çok dinamik bir satış ve satınalma süreci işletiyoruz. Bununla birlikte LME hedge konusu bizim için çok önemli ve esnekliğimizi kaybetmeden yönetebilmemiz gereken bir süreç. Hedge-Sense ile bu esnekliği kaybetmeden tüm fiziki ve borsa işlemlerimizi birbiri ile ilişkilendirebilir ve oparesyonel kar/zararımızın finansal kar/zarardan arındırılmasını sağladık. 

Muammer HARMANCI

Altek Metal Sanayi ve Tic. A.Ş.

CFO

Tedarik Zinciri Sistemi Danışmanlığı

Tedarik Zinciri Yönetimi Sistemi Danışmanlığı kapsamında;

 • Stratejik tedarik zinciri ağı planlama

 • Operasyonel Planlama, Bütçeleme

 • Talep Yönetimi & Fiyatlama

 • Otif Nedir?

 • Tedarikçi performansı nasıl ölçülür?

konularında eğitimler verilmekte ve şirketler için tedarik zinciri yönetimi sistemi kurulması sağlanmaktadır.

 

 

Danışmanlık Adam Gün:

$450

Entegrasyon

Paketi

Hedge + Sales + Supply Sense

Supply-Sense, Web tabanlı tüm ERP, CRM sistemleri ile entegre edilebilir.

Ayrıca Supply-Sense,  Sales-Sense ve Hedge-Sense ile de entegre edilebilir ve bu sayede satış veya satınalma tarafındaki kontratlarınızla eşleştirilebilir ve izlenebilir hale getirilebilir. 

Hedge Sense + Sales Sense + Supply Sense

$17.500

Supply Sense

Kullanıcı Lisans Bedeli

Supply-Sense, lisans kiralama modeli ile kiralanabilmekte ve kişi başına aylık sadece $ 8,5 maliyete sahiptir.

 

Firmanızda kullanmak istediğiniz farklı yetkilere sahip rollere göre artış gösterebilecek kullanıcı sayısı dışında tek 1 adet lisans ile sistemin kullanıması mümkündür.

Kişi Başı Lisans Aylık Kiralama Bedeli:

$8,5 

Supply Sense & Tedarikçi Portali

online-ihale

Tedarikçi portali ile taleplerinizin anınada onaylı tedarikçilerinize gönderilmesi sağlanır. Onaylı tedarikçileriniz sisteminize girerek tekliflerini iletir ve tekliflerinin kaçıncı sırada olduğunu görür. 

Rekabet ortamını şeffaf bir şekilde yönetebileceğiniz online ihale sistemi ile her satınalma işleminde en iyi fiyatı alırsınız.

Portal & Online İhale Sistemi

$18.500

Supply Sense

Mobil Uygulaması ve İş Zekası 

Supply Sense Tedarik Zinciri Yönetimi Sistemi ve İş Zekası Raporlarına sahip olmak için tek seferlik ödeyeceğiniz bu bedel ile sisteminiz 2 hafta içerisinde kullanıma hazır hale getirilecektir.

Supply Sense iki uygulamadan oluşmaktadır. Mobil uygulamaları da bulunan bu iki üründe işlemlerinizi anlık olarak gerçekleştirebileceğiniz sisteminiz ve iş zekası raporlarına erişebileceğiniz ayrı bir uygulamaya birden sahip olacaksınız.

Supply Sense ve İş Zekası Kurulumu:

$6.500

Entegrasyon

Paketi

Hedge + Sales + Supply Sense

Supply-Sense, Web tabanlı tüm ERP, CRM sistemleri ile entegre edilebilir.

Ayrıca Supply-Sense,  Sales-Sense ve Hedge-Sense ile de entegre edilebilir ve bu sayede satış veya satınalma tarafındaki kontratlarınızla eşleştirilebilir ve izlenebilir hale getirilebilir. 

Hedge Sense + Sales Sense + Supply Sense + Portal & Online İhale

$27.500

İletişim

Çifte Havuzlar Mah. Eski Londra Asfaltı Cad. Kuluçka Merkezi A1 Blok No: 151 /1C İç Kapı No:1B20 ESENLER /İSTANBUL, TÜRKİYE

Yıldız Teknik Üniversitesi TeknoPark

 • Siyah Facebook Simge
 • Siyah LinkedIn Simge
 • Black Instagram Icon
 • Black YouTube Icon
Corporate Sense kare beyaz arka plan.png
supply sense seffaf siyah.png
quality sense seffaf.png
Sales sense.png
trade sense logo son seffaf.png
production sense seffaf.png
gamification logo.png

© 2018 by Corporate Sense Yazılım ve Danışmanlık A.Ş.

 • Siyah Facebook Simge
 • Siyah LinkedIn Simge
 • Black Instagram Icon
 • Black YouTube Icon