top of page

Müşteri ilişkilerini 

"Sale Sense" ile  mükemmelleştirin

Ziyaret raporlarını sesli olarak kaydet check in yap lokasyon bilgilerini merkezinize gönder

MOBİL - TABLET - BİLGİSAYAR

ziyaret_raporları.png

Talep, fırsat, teklif ve siparişleri mobil cihazından oluştur, takip et ve yönet

FIRSAT - TALEP - TEKLİF - SİPARİŞ

Blue Gradient Weekend Phone Notifications Instagram Story (3).png

Outlook  içerisinden çalışın ve veriminizi artırın.

Görev, randevu ve

epostalarınızı senkronize edin

EPOSTA - GÖREV-RANDEVU

Bir alt başlık ekleyin (5).png
IMG_BB3552FD0A43-1.jpeg

Oyunlaştırma

Satış ekiplerinin performansını artırmak, işten keyif almalarını sağlamak için geliştirdiğimiz gamification uygulamamız ile hem çalışan motivasyonu ve bağlılığını artırın hem de şirket karlılığınız artsın.

Gamification Mesaj.jpg
gamification mobil.jpg
iphone x seffaf 2.png
candan.png
11.png

Sales-Sense 'in Avantajları Nelerdir?

 

  • Tüm satış süreçlerinizi mobil cihazlarınızdan yönetir hale gelir, ofise bağımlılığınızı ortadan kaldırabiliriniz. Böylelikle müşteriniz ile olan süreçlerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

  • Geçerlilik süresi yaklaşan veya dolan satış fırsatlarından sistemin sizi uyarması sayesinde satış performansınızı artırabilirsiniz.

  • Gamification uygulamalarımız ile satış ekibinin motivasyon ve işe bağlılığını artırabilirsiniz.

  • Müşteri portalleri ile müşterilerinizin size sorarak öğrendiği sipariş durumu, cari hesap bakiyesi gibi konularda kendisinin sisteminize bağlanarak bilgi almasını sağlar kurumunuzun kalite algısını yükseltirsiniz. Aynı zamanda da zamandan kazanarak verimliliğinizi artırırsınız.

  • CRM ile entegre uygulamalar ile müşterilerinizle olan tüm görüşmelerinizi otomatik olarak sisteminize aktarabilir kurumsal hafızanızı oluşturursunuz.

  • Know Your Customer ile müşterilerinizin karakter renklerini tespit eder. Onlara uygun davranış modelleri geliştirirsiniz. Ekibinizdeki çalışanlarınız ile en iyi anlaşabilecek müşterileri belirleyebilir müşteri memnuniyetini artırırsınız.

  • Unique Selling Pointlerinizi belirler müşterilerinin ilgili rollerine göre sunmanız gereken faydayı ön plana çıkarır satış performansınızı artırırsınız.

volkan-erciyas.png

"Altek Metal'de satış ekibimiz tamamen saha satış ekibinden oluşmakta. Bu da tüm operasyonel süreçlerimizi ofise bağlı olmaksızın gerçekleştirebilme imkanına sahip olmamızı gerektiriyordu. Sales Sense ile satış ekibimiz akıllı telefonlarından tüm süreçleri yönetir hale geldi. Anlık olarak sahadan sipariş alabiliyor ve satınalmaya iletebiliyoruz, satış sonrası servis taleplerini girebiliyor ve kalite ekiplerini anında konudan haberdar edebiliyoruz. Aynı zamanda ziyaret raporlarımızı sesli not alıp yazılı kayda dönüştüren teknolojisi sayesinde Sales Sense iş yükümüzü de ortadan kaldırdı." 

Volkan ERCİYAS

Altek Metal Sanayi ve Tic. A.Ş.

Satış & Pazarlama Müdürü

bottom of page