top of page
Dizüstü bilgisayarda çalışma

Yazılım 
Uzmanlıklarımız

Microsoft Dynamics CRM , Power BI, Power Automate, Power Apps, SharePoint, MS Teams, UiPath , .Net , Wix , Oracle BI, QlikView , Xcode gibi bir çok farklı uzmanlığa sahip ekibimiz ile tüm yazılım ihtiyaçlarınızı çözüyor size en optimum maliyetler ile en iyi hizmetlere erişiminizi sağlıyoruz.

En iyi yazılım çözümleri için yüksek maliyetlere katlanmak zorunda değilsiniz. Size destek için her zaman hazırız.

dynamics.png
Dynamics
Dynamics ile daha güçlü ilişkiler bulunmanızı ve kurmanızı sağlıyoruz. Üretkenliğinizi ve performansınızı artırıyoruz. Müşterilerin tek noktadan bir görünümünü elde etmenizi sağlıyoruz. Corporate Sense uzmanlığı ile hızlı ve etkili uygulamalar geliştiriyoruz.
New_Power_BI_Logo_edited.png
Power BI
Microsoft Power BI veri görselleştirme araçları ile verilerinizi fırsata dönüştürüyoruz. Kurumsal verilerinizi analiz edip içgörü elde ederek daha iyi iş kararları vermenize destek oluyoruz.
azure.jpeg
Azure
Microsoft Azure'ın açık ve esnek bulut bilişim platformuyla amaclarınıza göre bulut hizmetleri oluşturuyoruz, maliyet tasarrufu yapmanızı sağlıyor ve kuruluşunuzu daha verimli hale getiriyoruz.
Power-Apps.png
Power Apps

Profesyonel düzeyde uygulamaları kolayca oluşturabildiğimiz Power Apps ile süreçleri modernleştiren ve zorlukların aşılmasına yardımcı olan düşük kodlu uygulamaları hızla oluşturarak kurumunuz genelinde çevikliği artırıyoruz.

Microsoft_Office_SharePoint_(2019–present).svg.png
SharePoint
SharePoint, her proje ekibine, departmana ve bölüme sağladığı üretken ekip siteleriyle ekip çalışmasını destekler. Dosya, veri, haber ve kaynak paylaşabilirsiniz.
UiPath_2019_Corporate_Logo.png
UiPath
RPA, Robotik süreç otomasyonu yazılımıdır. Bilgisayarda yapılan tüm işleri program bağımsız yazılım robotlarına yaptırmanızı, süreçlerinizin hatasız ve çok hızlı işlemesini sağlar.
power_automate_desktop_icon.png
Power Automate

İş süreci otomasyonuyla üretkenliğinizi artırmak için önceki adı Microsoft Flow olan Microsoft Power Automate ile otomatik iş akışları oluşturuyoruz. 

Microsoft-Teams-Logo.png
Teams
Ekip işbirliği merkezi olan Microsoft Teams, ekibinizin etkileşimli ve verimli bir biçimde çalışması için gereken kişi, içerik ve araçları size sunuyor. Dynamics ile entegrasyonu sayesinde verimliliğinizi artırıyor.
qlik-vector-logo.png
QlickView
QlikView, iş zekası çözümümüzdür. QlikView, hızla etkileşimli kılavuzlu analiz uygulamaları ve gösterge panelleri geliştirmenizi ve verilerinizi görselleştirmenizi sağlar.
Microsoft
Dynamics
Power Apps
Power BI
Automate
SharePoint
Teams
UiPath
bottom of page