Trade Sense - Dış Ticaret Analiz

Trade Sense, hedef ve rakip pazarlarınızı belirlemeniz bu pazarlarda göreceli rekabet durumunuzu analiz edebilmeniz için tamamen sizin ihtiyaç ve beklentilerinize uygun olarak dizayn edilebilen bir iş zekası uygulamasıdır. 

 

Trade Sense yazılımını geliştirmiş olduğumuz Google Chrome addini sayesinde tüm dış ticaret verilerini sizin için tek bir tuş ile CRM sisteminize alır. Size sadece sonuçları analiz etmek kalır.

İMMİB ve TALSAD

İhtiyaçlarından Yola Çıkarak Geliştirdik

İstanbul Maden ve Metal İhracatçıları Birlikleri ve Türkiye Alüminyum Sanayicileri Dernekleri ile yapmış olduğumuz ihtiyaç analizler neticesinde geliştirdiğimiz Trade Sense ile dış ticaret verileri ve kıyaslamalı analizler her an yanınızda.

Sektörünüzün Bilir Kişisi Olun

Sektörünüze ne kadar hakimsiniz? Sektörünüzün tüm dış ticaret verilerini en güncel hali ile cebinize getiren Trade Sense ile bu sorunun cevabı; "Tam anlamıyla!". Size daha doğru hedef belirleme ve rekabet analizi yapma fırsatı sunuyoruz. Trade Sense, saatlerce büyük veri ile uğraşmak zorunda kalmadan ihtiyacınız olan rapor formatlarını belirliyor. Tek tuşla raporlarınıza erişim imkanı sağlıyoruz.

 

Rapor Hazırlarken Harcadığınız Zaman Maliyetini Sıfırlıyoruz

International Trade Centre 'ın veri tabanından tek bir tuş ile ihtiyaç duyduğunuz tüm verileri sisteminize aktaran Google Chrome addini ile yapmanız gereken sadece CRM'e gönder butonuna tıklamak.

Trade Sense  |  TALSAD

Trade Sense 'in Avantajları Nelerdir?

 • Sektörünüz ile ilgili tüm verilere anlık ulaşır sektörünüzün bilirkişisi olursunuz. 

 • Hedef pazarlarınızı çok daha doğru belirlersiniz

 • Rakip pazarlarınızı bilir ve rekabet analizleri yapabilir hale gelirsiniz.

 • Tedarik ettiğiniz ürünleri rakip pazarlarınızın ne kadara mal ettiğini öğrenir rekabet avantajı yaratıp yaratmadığınızı görürsünüz.

 • Çok daha hızlı karar alır bir hale gelir şirketinize dinamizm katarsınız.

 • Pazardaki değişimleri yakından takip eder erken önlem alır veya fırsatları erken görebilir hale gelirsiniz. 

Kendiniz Keşfedin

Ekranın solundaki filtreleri kullanarak Trade Sense  iş zekası raporlarının nasıl çalıştığını görebilirsiniz.​

"TALSAD olarak Dijital Dönüşüm projesini çok önemsiyoruz. Bu proje ile Türkiye alüminyum sektörünü ilgilendiren, üreticilerimizin ve sektör kuruluşlarının iç ve dış pazarlara yönelik verileri dinamik bir ortamda ve her an hazır kullanılabilecek şekilde şirketlerimize sunuyoruz. Alüminyum sektöründe üretim,  iç tüketim, ithalat ve ihracat kalemlerinden oluşan Pazar dengesini düzenli ve güvenilir bir şekilde takip edeceğimiz bir sistemi böylece kurmuş ve dijital ortama aktarmış olduk. Böylelikle TALSAD Üyeleri iç ve dış pazarlardaki gelişmeleri anlık olarak gözlemleyebiliyor.” 

Erol METİN

Türkiye Alüminyum Sanayicileri Derneği - TALSAD

Genel Sekreter

 • Trade Sense

  Kullanıcı Lisans Bedeli

  Trade-Sense, lisans kiralama modeli ile kiralanabilmekte ve kişi başına aylık sadece $ 8,5 maliyete sahiptir.

   

  Firmanızda kullanmak istediğiniz farklı yetkilere sahip rollere göre artış gösterebilecek kullanıcı sayısı dışında tek 1 adet lisans ile sistemin kullanıması mümkündür.

  Kişi Başı Lisans Aylık Kiralama Bedeli:

  $8,5 

 • Trade Sense

  Mobil Uygulaması ve İş Zekası 

  Trade Sense'e sahip olmak için tek seferlik ödeyeceğiniz bu bedel ile sisteminiz 2 hafta içerisinde kullanıma hazır hale getirilecektir.

  Trade Sense iki uygulamadan oluşmaktadır. Mobil uygulamaları da bulunan bu iki üründe işlemlerinizi anlık olarak gerçekleştirebileceğiniz sisteminiz ve iş zekası raporlarına erişebileceğiniz ayrı bir uygulamaya birden sahip olacaksınız.

  Trade Sense

  $7.500

 • Trade Sense

  Kiralama Modeli

  Trade-Sense'in iş zakası uygulamasına kiralama modeli ile de sahip olabilirsiniz.

   

  Lisans, bakım ve veri güncelleme hizmetlerini kapsayan kiralama modeli ile her 5 grip kodu için aylık 200$ ödeyerek Trade Sense'e mobil cihazlarınız, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınızdan erişmeniz mümkün.  

  Trade Sense Kiralama Modeli

  5 Gtip Kodu İçin Aylık

  $200

 • Entegrasyon

  Paketi

  Trade + Sales + Supply Sense

  Trade-Sense, Web tabanlı tüm ERP, CRM sistemleri ile entegre edilebilir.

  Ayrıca Trade-Sense,  Sales-Sense ve Supply-Sense ile de entegre edilebilir ve bu sayede satış veya satınalma tarafındaki kontratlarınızla eşleştirilebilir ve izlenebilir hale getirilebilir. Kendi satınalma ve satış fiyatlarınızı dış ticaret verileri ile kıyaslama imkanına sahip olursunuz.

  Quality Sense + Sales Sense + Supply Sense

  $18.500

İletişim

Çifte Havuzlar Mah. Eski Londra Asfaltı Cad. Kuluçka Merkezi A1 Blok No: 151 /1C İç Kapı No:1B20 ESENLER /İSTANBUL, TÜRKİYE

Yıldız Teknik Üniversitesi TeknoPark

 • Siyah Facebook Simge
 • Siyah LinkedIn Simge
 • Black Instagram Icon
 • Black YouTube Icon
Corporate Sense kare beyaz arka plan.png
supply sense seffaf siyah.png
quality sense seffaf.png
Sales sense.png
trade sense logo son seffaf.png
production sense seffaf.png
gamification logo.png

© 2018 by Corporate Sense Yazılım ve Danışmanlık A.Ş.

 • Siyah Facebook Simge
 • Siyah LinkedIn Simge
 • Black Instagram Icon
 • Black YouTube Icon