top of page

Trade Sense - Dış Ticaret Analiz

Trade Sense, hedef ve rakip pazarlarınızı belirlemeniz bu pazarlarda göreceli rekabet durumunuzu analiz edebilmeniz için tamamen sizin ihtiyaç ve beklentilerinize uygun olarak dizayn edilebilen bir iş zekası uygulamasıdır. 

 

Trade Sense yazılımını geliştirmiş olduğumuz Google Chrome addini sayesinde tüm dış ticaret verilerini sizin için tek bir tuş ile CRM sisteminize alır. Size sadece sonuçları analiz etmek kalır.

trade sense logo son seffaf.png
değişim yönetimi imac.png
Ekran Resmi 2019-04-30 17.25.31.png
kurumsal_risk_yönetimi_tablet.png
Ekran Resmi 2019-04-30 17.28.53.png

İMMİB ve TALSAD

İhtiyaçlarından Yola Çıkarak Geliştirdik

İstanbul Maden ve Metal İhracatçıları Birlikleri ve Türkiye Alüminyum Sanayicileri Dernekleri ile yapmış olduğumuz ihtiyaç analizler neticesinde geliştirdiğimiz Trade Sense ile dış ticaret verileri ve kıyaslamalı analizler her an yanınızda.

Sektörünüzün Bilir Kişisi Olun

Sektörünüze ne kadar hakimsiniz? Sektörünüzün tüm dış ticaret verilerini en güncel hali ile cebinize getiren Trade Sense ile bu sorunun cevabı; "Tam anlamıyla!". Size daha doğru hedef belirleme ve rekabet analizi yapma fırsatı sunuyoruz. Trade Sense, saatlerce büyük veri ile uğraşmak zorunda kalmadan ihtiyacınız olan rapor formatlarını belirliyor. Tek tuşla raporlarınıza erişim imkanı sağlıyoruz.

 

talsad tradesense.png
macbook çerçeve.png
Ekran Resmi 2019-05-01 11.25.07.png

Rapor Hazırlarken Harcadığınız Zaman Maliyetini Sıfırlıyoruz

International Trade Centre 'ın veri tabanından tek bir tuş ile ihtiyaç duyduğunuz tüm verileri sisteminize aktaran Google Chrome addini ile yapmanız gereken sadece CRM'e gönder butonuna tıklamak.

Trade Sense  |  TALSAD

trade sense logo son seffaf renkli beyaz

Trade Sense 'in Avantajları Nelerdir?

  • Sektörünüz ile ilgili tüm verilere anlık ulaşır sektörünüzün bilirkişisi olursunuz. 

  • Hedef pazarlarınızı çok daha doğru belirlersiniz

  • Rakip pazarlarınızı bilir ve rekabet analizleri yapabilir hale gelirsiniz.

  • Tedarik ettiğiniz ürünleri rakip pazarlarınızın ne kadara mal ettiğini öğrenir rekabet avantajı yaratıp yaratmadığınızı görürsünüz.

  • Çok daha hızlı karar alır bir hale gelir şirketinize dinamizm katarsınız.

  • Pazardaki değişimleri yakından takip eder erken önlem alır veya fırsatları erken görebilir hale gelirsiniz. 

Kendiniz Keşfedin

Ekranın solundaki filtreleri kullanarak Trade Sense  iş zekası raporlarının nasıl çalıştığını görebilirsiniz.​

macbook çerçeve.png
erol metin.png

"TALSAD olarak Dijital Dönüşüm projesini çok önemsiyoruz. Bu proje ile Türkiye alüminyum sektörünü ilgilendiren, üreticilerimizin ve sektör kuruluşlarının iç ve dış pazarlara yönelik verileri dinamik bir ortamda ve her an hazır kullanılabilecek şekilde şirketlerimize sunuyoruz. Alüminyum sektöründe üretim,  iç tüketim, ithalat ve ihracat kalemlerinden oluşan Pazar dengesini düzenli ve güvenilir bir şekilde takip edeceğimiz bir sistemi böylece kurmuş ve dijital ortama aktarmış olduk. Böylelikle TALSAD Üyeleri iç ve dış pazarlardaki gelişmeleri anlık olarak gözlemleyebiliyor.” 

Erol METİN

Türkiye Alüminyum Sanayicileri Derneği - TALSAD

Genel Sekreter