Değişim Yönetimi

Şirketler tüm yaşam evreleri boyunca içerisinde bulundukları çevre koşullarına uyum sağlamak ve sürekli olarak iyileşerek rekabet edebilmek zorundadır. Aksi takdirde bulundukları pazarın ihtiyaçlarına hitap edemez olurlar ve bir süre sonra da rekabet güçlerini kaybederek pazardan silinirler. Değişimi yönetebilmek için sistemli bir şekilde iç çevre ve dış çevresinden veri toplaması ve değişim fırsatları ve tehditlerini analiz ederek kurumunun gelişimini yönetmesi sürüdürülebilirlik açısından önem taşımaktadır.    

Corporate Sense Değişim Yönetimi Sistemi ile tüm üç ve dış kaynaklardan topladığınız değişim girdilerini analiz edebilir ve bu analizler neticesinde yeni değişim önerileri geliştirmenin sistemini kurmuş olursunuz. 

Önerilerinizin her biri için maliyet ve getirileri tanımladığınızda sistem otomatik olarak önerilerin ROI 'lerini hesaplar ve değişim önerilerini ROI'lere göre sıraya sokar. Böylelikle değişim önerilerinin getirileri ve öncelikleri belirlenmiş olur ve üst yönetimin değerlendirme hızı ve verimliliği otomatik olarak artmış olur.

Tüm değişim önerileri için bütçeler planlanabilir ve bütçe yönetimi sistemi ile entegre edilmesi sağlanır. Aynı zamanda ilgili değişim projeleri için ekipler oluşturabilir, değişim projeleri için ilgili kişilere görevler atayabilir, bu görevleri etkin şekilde takip edebilirsiniz.

Corporate Sense Değişim Yönetimi Sistemi hakkında daha fazlasını öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

İletişim

Çifte Havuzlar Mah. Eski Londra Asfaltı Cad. Kuluçka Merkezi A1 Blok No: 151 /1C İç Kapı No:1B20 ESENLER /İSTANBUL, TÜRKİYE

Yıldız Teknik Üniversitesi TeknoPark

  • Siyah Facebook Simge
  • Siyah LinkedIn Simge
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
Corporate Sense kare beyaz arka plan.png
supply sense seffaf siyah.png
quality sense seffaf.png
Sales sense.png
trade sense logo son seffaf.png
production sense seffaf.png
gamification logo.png

© 2018 by Corporate Sense Yazılım ve Danışmanlık A.Ş.

  • Siyah Facebook Simge
  • Siyah LinkedIn Simge
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon