Mobil Uygulama Geliştirme

İhtiyaçlarınıza özel mobil uygulamalar geliştiriyoruz. 

Günümüzde KVKK (Kişisel Verileri Koruma Kanunu) yükümlülükleri gereği pazarlama faaliyetlerinin e-posta veya mesaj ile bildirilmesi kullanıcıların iznine tabi. Aynı zamanda aldığınız izinleri takip edip yönetmek oldukça zahmetli ve maliyetli. Buna bir de hedef kitlenizin gelen mesajları okumak istememesi ekleniyor. Sonuç olarak SMS ve Mailing gibi yöntemlerin giderek etkinliğini azalıyor. Bunun yerini ise mobil uygulamalar ve mobil bildirimler ile iletişim alıyor.

 

Şimdi size de hedef kitleniz ile en etkili yol olan mobil uygulamanızı geliştirmek için bizimle iletişime geçin.

IOS ve Android

Her iki mobil işletim sistemi için uyumlu mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Mobil bildirimler ile hedef kitlenizin dikkatini çekin.

Hedef kitlenize bir tık uzakta olun. Unutmayın kullanıcılar her zaman en kolayını ister.

Şirket bilinirliğinizi ve satışlarınızı artırın.

image0_edited.jpg

ISRS'2020 International Steel Rolling Symposium 2020

Uluslararası Hadde Sempozyumu'nun IOS için geliştirilmiş olan mobil uygulamasıdır. Mobil uygulama ile sempozyuma ait tüm detaylara erişilebilir. Delege, Ziyaretçi kaydı yapılabilmektedir. Ayrıca sempozyum kapsamına uygun bildiriler bildiri formları aracılığı ile gönderilebilmektedir. 

COVID-19 Istatistikleri

Covid-19 pandemisi ile ilgili tüm istatistiklerin yayınlandığı Android cihazlar için uygun olarak hazırlanmış raporlama uygulamasıdır. Ülke istatistikleri karşılaştırmalı olarak iş zekası uygulamasında kullanıcıların detaylı analiz edebilmeleri için hazırlanmıştır. 

metem_edited.png

METEM Mobil Uygulaması

TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası'nın Eğitim ve Etkinlik merkezi olan METEM'in tüm sempozyum, kongre, konferans, eğitim ve webinarlarının takip edilebildiği, kullanıcılarının üyelik kaydı ile diğer kullanıcılar ile interaktif bir şekilde etkileşim kurabildiği sektörel bir uygulamadır.

timeless_app_logo_apple.png

Timeless Atölye Mobil Uygulaması

Timeless Atölye mobil uygulaması bir e-ticaret uygulamasıdır. Online olarak satışı yapılan ahşap boyaları ve boyama ürünlerinin satışı, kredi kartı ile ödeme yöntemleri, blog uygulamaları içermektedir.